Kamil Stoch został Mistrzem Olimpijskim w skokach narciarskich na dużej skoczni w PyeongChang!

Kamil Stoch Mistrzem Olimpijskim! (fot. Ch8Grub)Kamil Stoch Mistrzem Olimpijskim! (fot. Ch8Grub)

Zawody na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich po 1. serii były w miarę udane dla biało-czerwonych.
Kamil Stoch był pierwszy. Dawid Kubacki zajmował piąte miejsce. Niestety ten drugi skoczył tylko 126 metrów w ostatniej rundzie i znalazł się na 10. pozycji.

Kamil Stoch obronił tytuł i po raz trzeci w karierze został mistrzem olimpijskim.

Niemiec Andreas Wellinger został wicemistrzem olimpijskim. Brązowym medalistą został Norweg Robert Johansson.