Otwarto najnowszą inwestycję w Kraków Airport: kładkę łączącą hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport z parkingiem i terminalem.

Otwarta kładka (fot. org)Otwarta kładka (fot. org)

Stalowa konstrukcja łącznika waży ponad 32 tony i znajduje się 5 metrów nad ziemią. Wykonawcą kładki jest firma IDS-BUD S.A. z Warszawy, która zrealizowała inwestycję w 80 dni po podpisaniu umowy. Terminal z hotelem łączy kładka o długości 13 m.
 - To z pozoru nieduża inwestycja, która ułatwi pasażerom korzystającym z hotelu na lotnisku dotarcie do terminalu nadziemnym przejściem. Pasażerowie, klienci hotelu, korzystając z wygodnej zadaszonej kładki mogą przejść na: przystanek pociągu, do garażu wielopoziomowego czy do terminalu.  – powiedział Prezes Zarządu Kraków Airport, Radosław Włoszek.


W ramach otwarcia łącznika pomiędzy hotelem Hilton Garden Inn Kraków Airport a terminalem pasażerskim, przedszkolaki policzyły odległość pomiędzy terminalem i hotelem. Wyniki są zaskakujące: pomiędzy hotelem a terminalem jest 79 kroków „dużych” i 70 przedszkolnych tylko z pozoru „małych”.
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!